Skocz do zawartości
Apelacje od kar, które trwają mniej niż 2 dni będą automatycznie odrzucane! ×

Apelacja Odd Perma

DENVER

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bezdomny_

Uid: 5427  nie jestem pewny Szanowna Administracjo, niemam pojęcia jak sprawdzic

Serial:  391888633EC78BA912F24CC27EE62FB2

Nick administratora: @Enemy5

Data nadania kary: 13.10,2021

Do kiedy trwa:  2024-07-08

Powód: Wyjaśnij coś na Forum.

Coś od siebie:  Witam Jestem  Starym graczem Naszego Rodzinnego Servera Santori 🙂   Przedwczoraj po prawie połrocznej przerwie weszlem na server. Jezdzilem w Delegacje Więc Tez nie miałem czasu pogrywać. No i dowiedziałem sie ze sporo graczy już niegra z starej Elity 😛  ale przed odejsciem z servera pozyczalem pieniązki Danym osobą -Sumin) Małpka) StoNoga- Stonoga jest dalszym graczem tego servera  ale dług mu odposcilem..  Skontaktowalem sie z Sumin- czy Ma jakieś pieniądze bo wracam na server a miał własnie u mnie dług około 2kk możecie to sprawdzic w Logach Rzecz jasna ( Moje Przelewy wysyłane )  Prosze wziasc pod uwage że Sumina to jest nowe konto.. wczesniej grał pod nickem Sumin- Małpka rowniez miał u mnie dług - Pozyczalem mu własnie  pieniązki na te RS6 - więc kupił - ale teraz już nie pogrywa więc oddał mi ten pojazd który był kupiony za moje pieniązki - na Wzrot pieniędzy troszke czekalem 😛 ale to z swojej winy bo to mnie nie było na serverze pół roku- ale fakt faktem poza grą mam Rodzine i niemam Tyle czasu co kiedys by grać  Dniami i Nocami.  więc Zchęcam do Sprawdzenia logów- I proszę O szanse Odbanowania Konta - Dalsze Takie transkacje Będę wyjasniał przed Administracją. żeby nie było niepotrzebnych zamieszań tak jak teraz. Oczywiscie  Jesli Konto Zostanie Odbanowane. Bardzo Przepraszam Zycze Miłego Popołudnia. I zdrówka 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony automatycznie akceptujesz Warunki użytkowania!