Skocz do zawartości
Apelacje od kar, które trwają mniej niż 2 dni będą automatycznie odrzucane! ×

Apelacja odd perma

SUMINA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SUMINA
UID: Nie pamiętam 
Serial: 63720BAE07B798E715F75C2DC3144534
Nick administratora: @Boruslawinka
Data nadania kary: 2021-10-13
Do kiedy trwa: 2021-07-08 20:34:40
Powód: Wyjaśnij coś na forum.
Coś od siebie: Witam na serwerze gram już ponad 2 lata. Z ponad miesiąc temu miałem mały problem z dyskiem przez co musiałem rozpoczynać grę od nowa na nowym koncie. Wracając do samego perma na poprzednim koncie miałem dług u gracza Bezdomny_  który jest moim kuzynem więc miałem z nim łatwy kontakt po założeniu nowego konta zbierałem pieniądze od nowa niedawno się dowiedziałem że Bezdomny_ wraca na Santori więc ja już miałem pomysł że oddam mu te pieniądze w formie 2 samochodów (FSO Polonez, BMW E24) po czym wyszedłem z serwera. Dziś rano chciałem wejść na serwer a miałem PermBana po czym skontaktowałem się z Bezdomny_ i mi wyjaśnił. Jeśli konto zostanie odblokowane dziękuję bardzo i życzę miłego popołudnia.

Edytowane przez SUMINA

Temat znajduje się w nieodpowiednim dziale, automatycznie został przeniesiony do działu Apelacje ogólne!

WAŻNE: Pamiętaj też aby zastosować się do wzoru w tej kategorii forum (tj. nazwa tematu, treść).

Support  od 06.02  do 25.05

Moderator od 25.05 do 30.09 

Global Moderator od 30.09 ...

Twoja apelacja jest błędnie napisana, sprawdź dokładnie wzór, następnie napisz apelację ponownie.

Temat został automatycznie zamknięty przez moderację!

Support  od 06.02  do 25.05

Moderator od 25.05 do 30.09 

Global Moderator od 30.09 ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony automatycznie akceptujesz Warunki użytkowania!