Skocz do zawartości
Apelacje od kar, które trwają mniej niż 2 dni będą automatycznie odrzucane! ×

Apelacja Odd Perma

DENVER

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bezdomny_

Uid: 5427  nie jestem pewny Szanowna Administracjo, niemam pojęcia jak sprawdzic

Serial:  391888633EC78BA912F24CC27EE62FB2

Nick administratora: @Enemy5

Data nadania kary: 13.10,2021

Do kiedy trwa:  2024-07-08

Powód: Wyjaśnij coś na Forum.

Coś od siebie:  Witam Jestem  Starym graczem Naszego Rodzinnego Servera Santori 🙂   Przedwczoraj po prawie połrocznej przerwie weszlem na server. Jezdzilem w Delegacje Więc Tez nie miałem czasu pogrywać. No i dowiedziałem sie ze sporo graczy już niegra z starej Elity 😛  ale przed odejsciem z servera pozyczalem pieniązki Danym osobą -Sumin) Małpka) StoNoga- Stonoga jest dalszym graczem tego servera  ale dług mu odposcilem..  Skontaktowalem sie z Sumin- czy Ma jakieś pieniądze bo wracam na server a miał własnie u mnie dług około 2kk możecie to sprawdzic w Logach Rzecz jasna ( Moje Przelewy wysyłane )  Prosze wziasc pod uwage że Sumina to jest nowe konto.. wczesniej grał pod nickem Sumin- Małpka rowniez miał u mnie dług - Pozyczalem mu własnie  pieniązki na te RS6 - więc kupił - ale teraz już nie pogrywa więc oddał mi ten pojazd który był kupiony za moje pieniązki - na Wzrot pieniędzy troszke czekalem 😛 ale to z swojej winy bo to mnie nie było na serverze pół roku- ale fakt faktem poza grą mam Rodzine i niemam Tyle czasu co kiedys by grać  Dniami i Nocami.  więc Zchęcam do Sprawdzenia logów- I proszę O szanse Odbanowania Konta - Dalsze Takie transkacje Będę wyjasniał przed Administracją. żeby nie było niepotrzebnych zamieszań tak jak teraz. Oczywiscie  Jesli Konto Zostanie Odbanowane. Bardzo Przepraszam Zycze Miłego Popołudnia. I zdrówka 

Temat znajduje się w nieodpowiednim dziale, automatycznie został przeniesiony do działu Apelacje ogólne!

WAŻNE: Pamiętaj też aby zastosować się do wzoru w tej kategorii forum (tj. nazwa tematu, treść).

• Super 1

Support  od 06.02  do 25.05

Moderator od 25.05 do 30.09 

Global Moderator od 30.09 ...

Twoja apelacja jest błędnie napisana, sprawdź dokładnie wzór, następnie napisz apelację ponownie.

Temat został automatycznie zamknięty przez moderację!

• Super 1

Support  od 06.02  do 25.05

Moderator od 25.05 do 30.09 

Global Moderator od 30.09 ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony automatycznie akceptujesz Warunki użytkowania!